DownUnderGround competition results page

DownUnderGround – The Australian national bmx flatland contest series. Full results from all contests in chronological order

Series 1 – 2008 / 2009Series 2 – 2009 / 2010 Series 3 – 2011 Series 4 – 2012 Series 5 – 2013 Series 6 – 2014 Series 7 – 2015 Series 8 – 2016 Series 9 – 2017Series 10 – 2018 – Series 11 – 2019

Series 1 2008 – 2009

Round one Perth 8th November 2008

Advanced (now open class)
1st Paul Chamberlain, 2nd Rhys Mason, 3rd Brett Dighton, 4th Ben Moran, 5th Roni Rampton

Middies (now expert class)
1st Aaron Bandy, 2nd Andrew McDermott, 3rd Jason Parker, 4th Leigh Waddingham, 5th Chris Letchford, 6th Mike Bielecki, 7th Joel Kennedy, 8th Shaun Jarvis, 9th Matt Bielecki, 10th Blake Peacock

——————–

Round two Melbourne 24th January 2009

Advanced (now open class)
1st Michaël Husser, 2nd Vinnie Pugh, 3rd Koichi, 4th Ben Moran, 5th Brett “stumpy” Mason, 6th Brett Dighton, 7th Grant Cruse, 8th Tomasz, 9th Roni Rampton, 10th Rhys Mason, 11th Tony Newton

Middies (now expert class)
1st Andrew McDermott, 2nd Jason Parker, 3rd Chris Letchford, 4th Andre, 5th Chris Pollack, 6th Kit McKenna, 7th Mik Dwyer, 8th Matt Holmes, 9th James Couwenberg, 10th Matt Wootton, 11th JR, 12th Mike Brandt, 13th Karl Hughes, 13th Jason Cho, 15th Troy

——————–

Round three Sydney 14th march 2009

Advanced (now open class)
1st Paul Chamberlain, 2nd Eric Effinger, 3rd Michaël Husser, 4th Tomasz, 5th Vinnie Pugh

Middies (now expert class)
1st Andrew McDermott, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Andrew Lightbody, 4th Jason Parker, 5th Mitch Brown, 6th Mike Brandt, 7th Todd Halford, 8th Campbell Lee

——————–

Round four Brisbane 4th July 2009

Advanced (now open class)
1st Simon O’Brien, 2nd Shintaro Misawa, 3rd Eric Effinger, 4th Tomasz, 5th Ben Moran, 6th Roni Rampton, 7th Andrew McDermott, 8th Clint Miller, 9th Brett Dighton

Middies (now expert class)
1st Leigh Waddingham, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Matt Wootton, 4th Andrew Lightbody, 5th Mike Brandt, 6th John Walsh, 7th Blake Peacock, 8th Lee Jaemin

——————–

End of year standings Series 1 2008 – 2009

Advanced (now open class)
1st Paul Chamberlin, 2nd Michaël Husser, 3rd Eric Effinger, 4th Simon O’Brien, 5th Vinnie Pugh, 6th Brett Dighton, 7th Rhys Mason, 8th Shintaro Misawa, 9th Ben Moran, 10th Tomasz, 11th Koichi, 12th Roni Rampton, 13th Brett Mason, 14th Grant Cruse, 14th Andrew McDermott, 16th Clint Miller, 17th Tony Newton

Middies (now expert class)
1st Andrew McDermott, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Jason Parker, 4th Leigh Waddingham, 5th Aaron Bandy, 6th Andrew Lightbody, 7th Chris Letchford, 8th Matt Wootton, 9th Mike Brandt, 10th Andre, 11th Chris Pollack, 11th Mitch Brown, 13th Blake Peacock, 14th Mike Bielecki, 14th John Walsh, 14th Kit Mckenna, 17th Joel Kennedy, 17th Mik Dwyer, 17th Todd Halford, 20th Campbell Lee, 20th Matt Holmes, 20th Lee Jaemin, 23rd Matt Bielecki, 23rd James Couwenberg, 25th JR, 25th Karl Hughes, 25th Jason Cho, 25th Troy

——————————————————————————–

Series 2 2009 – 2010

Round One Perth 6th November 2009

Advanced (now open class)
1st Shane Badman, 2nd Brett Dighton, 3rd Ben Moran, 4th Andrew McDermott

Middies (now expert class)
1st Jason Parker, 2nd Mike Brandt, 3rd Shaun Jarvis, 4th Andy Fortini

——————–

Round Two Sydney 22nd May 2010

Advanced (now open class)
1st Simon O’Brien, 2nd Shane Badman, 3rd Eiji Kataoka, 4th Brett Dighton, 5th Paul Chamberlain, 6th Roni Rampton, 7th Andrew McDermott

Middies (now expert class)
1st Matt Wootton, 2nd Masaki Okabayashi, 3rd June Dongca, 4th Shaun Jarvis, 5th Andrew Lightbody, 6th Sean Chua, 7th Kit McKenna, 8th Michael Brandt, 9th Mitch Brown, 10th Karl Hughes

——————–

Round Three Brisbane 28 August 2010

Advanced (now open class)
1st Shane Badman, 2nd Brett Dighton, 3rd Clint Miller, 4th Damon Fox, 5th Roni Rampton, 6th Leigh Waddingham

Middies (now expert class)
1st Shaun Jarvis, 2nd Kentaro Iba, 3rd Blake Peacock, 4th John Walsh, 5th Sean Chua, 6th Ross Lavender

——————–

End of year standings Series 2 2009 – 2010

Advanced (now open class)
1st Shane Badman, 2nd Brett Dighton, 3rd Roni Rampton, 4th Andrew McDermott, 5th Simon O’Brien, 6th Eiji Kataoka, 7th Paul Chamberlain, 8th Ben Moran, 8th Damon Fox, 10th Clint Miller, 11th Leigh Waddingham

Middies (now expert class)
1st Shaun Jarvis, 2nd Mike Brandt, 3rd Sean Chua, 4th Matt Wootton, 5th Masaki Okabayashi, 6th June Dongca, 7th Jason Parker, 8th Andrew Lightbody, 9th Kit McKenna, 10th Mitch Brown, 11th Karl Hughes, 11th Kentaro Iba, 13th Blake Peacock, 14th John Walsh, 15th Andy Fortini, 16th Ross Lavender

————————————————————

Series 3 2011

Round One Bridport 19th February 2011

Pro (now open class)
1st Shane Badman, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Christopher Letchford, 4th Matt Wootton, 5th Leigh Waddingham

Advanced (now expert class)
1st Masaki, 2nd Philipp Frueh, 3rd Shaun Jarvis, 4th Karl Hughes, 5th Andrew McDermott, 6th Kit McKenna, 7th Sean Chua, 8th Mike Brandt

——————–

Round Two Sydney 25th June 2011

Pro (now open class)
1st Mao Yuasa, 2nd Takayuki Iwa, 3rd Paul Chamberlain, 4th Yuho Funabiki, 5th Rhys Mason

Advanced (now expert class)
1st Philipp Frueh, 2nd Andrew Lightbody, 3rd Andrew McDermott, 4th Mike Brandt, 5th Shaun Jarvis

——————–

Round Three Melbourne 21st august 2011

Pro (now open class)
1st Eiji Kataoka, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Grant Grant, 4th Roni Rampton, 5th Matt Wootton, 6th Christopher Letchford

Advanced (now expert class)
1st Philipp Frueh, 2nd Allen Woo, 3rd Andrew Lightbody, 4th Shaun Jarvis, 5th June Dungca, 6th Sean Chua, 7th Karl Hughes, 8th Tomy Idler

——————–

End of year standings series 3 2011

Pro (now open class)
1st Paul Chamberlain, 2nd Christopher Letchford, 3rd Matt Wootton, 4th Eiji Kataoka, 5th Shane Badman, 6th Grant Cruse, 7th Roni Rampton, 8th Mao Yuasa, 9th Takayuki Iwa, 10th Leigh Waddingham, 11th Yuho Funabiki

Advanced (now expert class)
1st Philipp Frueh, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Sean Chua, 4th Andrew Lightbody, 5th Andrew McDermott, 6th Mike Brandt, 7th Karl Hughes, 8th Kit Mckenna, 9th Allen Woo, 10th June Dongca, 11th Masaki, 12th Tomy Idler

————————————————————

Series 4 2012

Round one Sydney 25th February 2012

Pro (now open class)
1st Simon O’Brien, 2nd Eiji Kataoka, 3rd Rhys mason, 4th Paul Chamberlain

Advanced (now expert class)
1st Andrew Lightbody, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Jason Parker, 4th JR, 5th Campbell Lee, 6th Cleo Tsai

——————–

Round two 24th November Melbourne 2012

Pro (now open class)
1st Yasushi Kajiwala, 2nd Shintaro Misawa, 3rd Grant Cruse, 4th Rongking Tan, 5th Philipp Frueh, 6th Tristan Carver

Advanced (now expert class)
1st Jason Parker, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Andre, 4th Jamie Hooton, 5th June Dongca, 6th Sean Chua, 7th Kit McKenna

——————–

No year end points tally for 2012 due to only two contests.

————————————————————

Series 5 2013

Round one Sydney 19th January 2013 Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx and 2020 bmx magazine.

Pro (now open class)
1st Simon O’Brien, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Yasushi Kajiwala, 4th Michaël Husser, 5th Rhys Mason

Advanced (now expert class)
1st Jamie Hooton, 2nd Andre, 3rd Andrew Lightbody, 4th Shaun Jarvis, 5th Jason Parker, 5th Matt Wootton, 7th Billy Brooks, 8th Kit McKenna

——————–

Round two – The video round

Pro (now open class)
1st – Brett Dighton, 2nd – Phillip Frueh, 3rd – Paul Chamberlain

Advanced (now expert class)
1st – Shaun Jarvis, 2nd – Lee Kirkman, 3rd – Andre, 4th – Matt Wootton, 5th – Jason Parker, 5th – Shaun Ahern, 7th – Jason Ronskey

——————–

Round three Melbourne 20th October 2013

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx

Pro (now open class)
1st – Shane Badman, 2nd – Paul Chamberlain, 3rd – Grant Cruise, 4th – Phillip Frueh, 5th – Ron King Tan, 6th – DBS Shaun

Advanced (now expert class)
1st – Andre, 2nd – Matt Wootton, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Jamie Hooton, 5th – Kit McKenna, 6th – Karl Hughes, 7th – June Dungca

——————–

End of year standings series 5 2013

Pro (now open class)
1st – Paul Chamberlain, 2nd – Phillip Frueh, 3rd – Simon O’Brien, 4th – Shane Badman, 5th – Yasushi Kajiwala, 6th – Michaël Husser, 7th – Grant Cruise, 8th – RonKing Tan, 9th – Rhys Mason, 10th – Brett Dighton, 11th – DBS Shaun

Advanced (now expert class)
1st – Andre, 2nd – Shaun Jarvis, 3rd – Matt Wootton, 4th – Jamie Hooton, 5th – Kit McKenna, 6th – Jason Parker, 7th – Andrew Lightbody, 8th – Karl Hughes, 9th – June Dungca, 10th – Billy Brooks, 11th – Lee Kirkman, 12th – Shaun Ahern, 13th – Jason Ronksley

————————————————————

Series 6 2014

Round one Sydney 18th January 2014

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx and 2020 bmx magazine.

Pro (now open class)
1st – Paul Chamberlain, 2nd – Shane Badman, 3rd – Brett Dighton, 4th – Ben Moran, 5th – Phillip Frueh, 6th – DBS Shaun

Advanced (now expert class)
1st – Rhys Mason, 2nd – Chris Letchford, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Matt Wootton, 5th – Jason Parker, 5th – Nikita Sarveli, 7th – Jamie Hooton, 8th – Matt Spencer, 9th – Alex Kao, 10th – Jason RL

——————–

Round two – The video round

Pro (now open class)
1st – Paul Chamberlain, 2nd – Shane Badman, 3rd – Clint Millar, 4th – Lee Kirkman

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Ron King Tan, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Chris Letchford, 5th – Matt Spencer, 6th – Locky Naef
——————–

Round three Melbourne 29th November 2014

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx

Pro (now open class)
1st – Eiji Kataoka, 2nd – Lee Kirkman, 3rd – Shane Badman, 4th – Paul Chamberlain, 5th – Ben Moran, 6th – Grant Cruse, 7th – Phillip Frueh

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Jamie Hooton, 3rd – Matt Spencer, 4th – Chris Letchford, 5th – Shaun Jarvis
——————–

End of year standings series 6 2014

Pro (now open class)
1st – Paul Chamberlain, 2nd – Shane Badman, 3rd – Lee Kirkman, 4th – Ben Moran, 5th – Phillip Frueh, 6th – Eiji Katoka, 7th – Grant Cruise, 8th – Clint Millar, 9th – Brett Dighton, 10th – DBS Shaun

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Chris Letchford, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Matt Spencer, 5th – Jamie Hooton, 6th – Ron King Tan, 7th – Rhys Mason, 8th – Jason Parker, 9th – Locky Naef, 10th – Nikita Sarveli, 11th – Alex Kao, 12th – Jason Ronksley

————————————————————

Series 7 2015

Round one Sydney 21st February 2015

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx .

Pro (now open class)
1st – Taslem Raziff, 2nd – Lee Kirkman, 3rd – Paul Chamberlain, 4th – Shane Badman

Advanced (now expert class)
1st – Philipp Frueh, 2nd – Matt Wootton, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Shaun Ahern, 5th – Matt Spencer, 6th – Jason RL

——————–

Round two – The video round

Pro (now open class)
1st – Thore Saggau, 2nd – Lee Kirkman

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Chris Letchford, 3rd – Philipp Frueh, 4th – Shaun Jarvis, 5th – Jason Parker

——————–

Round three Melbourne 28th November 2015

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx

Pro (now open class)
1st – Paul Chamberlain, 2nd – Lee Kirkman, 3rd – Grant Cruse

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Philipp Frueh, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Chris Letchford, 5th – Ron King Tan, 6th – June Dungca, 7th – Matt Spencer

——————–

End of year standings series 7 2015

Pro (now open class)
1st – Lee Kirkman, 2nd – Paul Chamberlain, 3rd – Taslem Raziff, 3th – Thore Saggau, 5th – Grant Cruise, 6th – Shane Badman

Advanced (now expert class)
1st – Matt Wootton, 2nd – Philipp Frueh, 3rd – Shaun Jarvis, 4th – Chris Letchford, 5th – Matt Spencer, 6th – Shaun Ahern, 7th – Ron King Tan, 7th – Jason Parker, 9th – Jason RL, 9th – June Dungca

————————————————————

Series 8 2016

Round one Adelaide 30th April 2016

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx , GAIN Protection, Little Black Bike.

Open (was pro)
1st – Simon O’Brien, 2nd – Paul Chamberlain, 3rd – Lee Kirkman, 4th – András Péntek, 5th – Clint Miller, 6th – Shane Badman

Expert (was advanced)
1st – Matt Wootton, 2nd – Shaun Jarvis, 3rd – Troy Williams

——————–

Round two – The video round

Open
1st – Simon O’Brien, 2nd – Paul Chamberlain, 3rd – Lee Kirkman, 3rd – M Aristyo Rahadiyan

Expert
1st – Shaun Jarvis, 2nd – Jason Parker, 3rd – Matt Spencer, 4th – June Dungca, 5th – Scott Hone, 6th – Chris letchford

Beginner
1st – David Rooney, 2nd – Ina Queiss, 3rd – Jesse Konka, 4th – Richie Spencer, 5th – Sven Fea, 6th – Rusty Eylward Pilko

——————–

Round three Melbourne 26th November 2016

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx , GAIN Protection, Anchor BMX , Nothing Wrong , Level bmx and Solid Signs.

Open
1st Paul Chamberlain, 2nd Mohamad Aristyo Rahadiyan, 3rd Grant Cruise, 4th Clint Millar

Expert
1st Jason Parker, 2nd Philipp Frueh, 3rd Chris Letchford, 4th Shaun Jarvis, 5th Matt Wootton, 6th Trent Karow, 7th Ben Pawluk, 8th Matt Spencer, 9th June Dungca, 10th Andre Martin, 11th Thore Saggau, 12th Paul Knox

Beginners
1st Beven Cowan, 2nd Dave Rooney, 3rd Rusty Eylward-Piko, 4th Richie Spencer, 5th Daniel Morfield, 6th Seth Eylward-Piko

——————–

End of year standings series 8 2016

Open
1st Paul Chamberlain, 2nd Simon O’Brien, 3rd Lee Kirkman, 3rd Aristyo Rahadiyan, 5th Clint Miller, 6th Grant Cruise, 7th Andras Pentek, 8th Shane Badman

Expert
1st Shaun Jarvis, 2nd Jason Parker, 3rd Matt Wootton, 4th Chris Letchford, 5th Matt Spencer, 6th June Dungca, 6th Philipp Frueh, 8th Troy Williams, 9th Scott Hone, 10th Trent Karow, 11th Ben Pawluk, 12th Andre, 13th Paul Knox, 14th Thore Saggau

————————————————————

Series 9 2017

Round one Video round

Contest supporters Freestyle Now, Colony bmx , GAIN Protection,

Open class
1st Simon O’Brien, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Lee Kirkman, 4th M Aristyo Rahadiyan (aka AIS), 5th Clint Millar

Expert class
1st Thor Saggau, 2nd Matt Wootton, 3rd Shaun Jarvis, 4th Scott Hone, 5th Trent Karow, 6th Leigh Waddingham

Beginner class
1st David Rooney, 2nd Rusty Eylward Pilko, 3rd Alexsandra Louise, 4th Jo Hilis

——————–
Round two Bridport Tasmania 10th June 2017

Contest supports Freestyle NowColony BMX , GAIN Protection, Solid Signs, Flinders Island Aviation.

Open
1st Paul Chamberlain, 2nd Simon O’Brien, 3rd Lee Kirkman, 4th Mohamad Aristyo Rahadiyan (AIS)

Expert
1st Thore Saggau, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Jason Parker, 4th Matt Wootton, 5th Chris Letchford

Beginners
1st Rusty Eylward-Piko, 2nd Dave Rooney, 3rd Kit McKenna, 4th Jo Hilis, 5th Jerome Boyd

——————–
Round three the finals Melbourne 25th November 2017  

Contest sponsors – Freestyle NowColony BMXGAIN ProtectionSneaky WholefoodsAnchor BMXSolid Signs

Open
1st Heru Anwari, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Lee Kirkman, 4th Mohamad Aristyo Rahadiyan (AIS), 5th Grant Cruse

Expert
1st Philipp Frueh, 2nd Thore Saggau, 3rd Ron King Tan, 4th Chris Letchford, 5th Ben Pawlak, 5th Trent Karow, 7th Shaun Jarvis, 8th Matt Spencer

Beginners
1st David Rooney, 2nd Rusty Eylward-Piko, 3rd Paul Griznic, 4th Alexsandra Louise, 4th Jo Hilis, 6th Richie Spencer, 7th Seth Eylward-Pyko, 8th Kit McKenna, 9th Zephyr Pawlak, 10th Tahj Pawlak

——————–

End of year standings series 9 2017

Open
1st Paul Chamberlain, 2nd Lee Kirkman, 3rd Aristyo Rahadiyan, 4th Simon O’Brien, 5th Heru Anwari, 6th Grant Cruse, 6th Clint Millar

Expert
1st Thore Saggau, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Matt Wootton, 4th Chris Letchford, 5th Trent Karow, 6th Philipp Frueh, 7th Jason Parker, 7th Ron King Tan, 9th Scott Hone, 10th Ben Pawlak, 11th Lee Waddingham, 12th Matt Spencer

Beginner
1st David Rooney, 2nd Rusty Eylward Pilko, 3rd Jo Hilis, 4th Alexsandra Louise, 5th Kit McKenna, 6th Paul Griznic, 7th Jerome Boyd,  8th Richie Spencer, 9th Seth Eylward-Pyko, 10th Zephyr Pawlak, 11th Tahj Pawlak

————————————————————

Series 10 2018

Video round

Open class
1st Gonzalo Bellanti, 2nd Mohamad Aristyo Rahadiyan (Ais)

Expert class
1st Trent Karow, 2nd Philipp Frueh, 3rd Shaun Jarvis

Beginner class
1st Paul Grzinic, 2nd Troy Williams

——————–

Melbourne round 1st December 2018

Contest sponsors – Freestyle Now, Colony BMX, Sneaky Wholefoods, Anchor BMX,

Open
1st Gonzalo Bellanti, 2nd Heru Anwari, 3rd Paul Chamberlain, 4th Aristyo Rahadiyan (Ais), 5th Lee Kirkman

Expert
1st Chris Letchford, 2nd Philipp Frueh, 3rd Shaun Jarvis, 4th Matt Wootton, 5th Matt Spencer, 6th June Dungca

Beginners
1st David Rooney, 2nd Rusty Eylward-Piko, 3rd Paul Griznic, 4th Seth Eylward-Pyko

——————–

End of year standings series 10 2018

Open
1st Gonzalo Bellanti, 2nd Aristyo Rahadiyan, 3rd Heru Anwari, 4th Paul Chamberlain, 5th Lee Kirkman

Expert
1st Philipp Frueh, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Trent Karow, 3rd Chris Letchford, 5th Matt Wootton, 6th Matt Spencer, 7th June Dungca

Beginner
1st Paul Griznic, 2nd David Rooney, 3rd Troy Williams, 3rd Rusty Eylward Pilko, 5th Seth Eylward-Pyko

————————————————————

Series 11 2019

Video round

Open class
1st Gonzalo Bellanti, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Lee Kirkman

Expert class
1st Trent Karow, 2nd Matt Wootton, 3rd Shaun Jarvis

Beginner class
1st Paul Grzinic, 2nd Greg De Bois, 3rd David Rooney

——————–

Melbourne round 7th December 2019

Contest sponsors – Freestyle Now, Colony BMX, Sneaky Wholefoods, Anchor BMXZTFFbmx , Penumbra Bmx.

Open
1st Heru Anwari, 2nd Gonzalo Bellanti, 3rd Paul Chamberlain, 4th RongKing Tan, 5th Grant Cruse.

Expert
1st Philipp Frueh, 2nd Matt Spencer, 3rd Shaun Jarvis, 4th Jim Jimbob, 5th Trent Karow

Beginners
1st David Rooney, 2nd Rusty Eylward-Piko, 3rd Paul Griznic, 4th Greg De Bois, 5th Reuben Pedlar, 6th Seth Eylward-Piko, 7th Josh Hope

——————–

End of year standings series 11 2019

Open
1st Gonzalo Bellanti, 2nd Paul Chamberlain, 3rd Heru Anwari, 4th Lee Kirkman, 5th RonKing Tan, 6th Grant Cruse

Expert
1st Trent Karow, 2nd Shaun Jarvis, 3rd Philipp Frueh, 4th Matt Wootton, 4th Matt Spencer, 6th Jim Jimbob

Beginner
1st Paul Griznic, 2nd David Rooney, 3rd Greg De Bois, 4th Rusty Eylward Pilko, 5th Reuben Pedlar, 6th Seth Eylward-Pyko, 7th Josh Hope

————————————————————

Series 1 – 2008 / 2009 – Series 2 – 2009 / 2010 – Series 3 – 2011 – Series 4 – 2012 – Series 5 – 2013 – Series 6 – 2014 – Series 7 – 2015 – Series 8 – 2016 – Series 9 – 2017 – Series 10 – 2018Series 11 – 2019